Hitri kontakt

Šaleški koronarni klub

Vodnikova cesta 1
SI-3320 Velenje
070 745 835
info@koronarni-klub-velenje.si

Aktualno/objave Klubske aktivnosti, izleti, srečanja, predavanja...

Zaspala ga. Urška Bandalo

1 Komentarji
3067
25 maj 2021

V nedeljo je po kruti bolezni zaspala naša Urška Bandalo, ki je bila med ustanovitelji Šaleškega koronarnega kluba, članica, vaditeljica GIO vadbe v ŠKK in podpredsednica Šaleškega koronarnega kluba. Ker čani  ŠKK nikakor ne moremo verjeti, da je življenje kruto do nepravih ljudi vam pošiljamo njeno zadnjo pošto.

Na pokojnico nas veže veliko  spominov.

S hvaležnostjo, Erika Berlak,
predsednica v imenu članstva

Zadnja pošta naše Urške
Vsem skupaj bi se rada zahvalila za sodelovanje in lepe trenutke v našem klubu. Zaradi osebnih razlogov prepuščam mesto podpredsednice osebi, ki ima čas in je zvesta delu v humanitarnem društvu. Zaradi službenih in domačih obveznosti mi moj prosti čas ne dopušča veliko možnosti. Ostanem kot vaditeljica, dokler se katera res ne nauči programa GIO in še to me velikokrat zaradi službe ne bo. Sem vodja projekta in vodja Centra za krepitev zdravja v ZD Velenje in je moj čas res trenutno zelo omejen na službo in na Emo.
Bila sem prva, ki je klicala v Ljubljano z željo po ustanovitvi ŠKK-ja, seveda na pobudo dr. Marolta in Katjuše in vesela sem, da so naše ideje rodile sadove. Pripeljala sem program GIO V Velenje in prispevala velik delež k vadbi koronarnega bolnika. Morda rabim le malo pavze in počitka, da se vam ponovno pridružim z novo energijo.  V tem trenutku pa prosim za razumevanje.
Hvala in lep pozdrav,
Urška,

0.0
Zadnja posodobitev: torek 25 maj 2021 05:59
bandalo urška

1 Odzivi Zaspala ga. Urška Bandalo

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

Se želite vključiti v Šaleški koronarni klub in postati naš član?

Dodatne informacije lahko dobite tudi v času uradnih ur
v prostorih Mestne četrti Desni breg na Kersnikovi cesti 1 v Velenju (stolpnica ABANKE)
in sicer VSAK PONEDELJEK od 9. do 11.ure

  Izpolni pristopno izjavo


Šaleški koronarni klub Velenje
Vodnikova cesta 1
SI-3320 Velenje, Slovenija
031 284 698
MOVelenje
Program dela ŠKK Velenje v letu 2024 delno financira Mestna občina Velenje.

maps