Hitri kontakt

Šaleški koronarni klub

Vodnikova cesta 1
SI-3320 Velenje
070 745 835
info@koronarni-klub-velenje.si

Aktualno/objave Klubske aktivnosti, izleti, srečanja, predavanja...

Vabljeni na letno skupščino Šaleškega koronarnega kluba

0 Komentarji
1683
19 feb 2020

Vabimo Vas na letno skupščino Šaleškega koronarnega kluba. Skupščina bo v sredo, 4. marca 2020 ob 16. uri v MOV.

Na letošnji skupščini bomo pregledali, kaj nam je uspelo narediti v letu 2019. Na podlagi poročil o opravljenem delu, ter upoštevajoč potrebe in predloge naših članov bomo pripravili program delovanja za obdobje 2020 in izvolili ekipo, ki bo ob sodelovanju prizadevnih članov uresničevala zastavljene naloge.

V Šaleški koronarni klub so včlanjeni prebivalci Šaleške doline in okolice, ki smo se krepko  srečali z boleznimi srca in ožilja, tudi po zastoju in infarktu srca, oziroma z dejavniki tveganja za srčno-žilna obolenja.

Ker želimo z našim delovanjem pridobiti čim več ljudi, da bi pod strokovnim vodstvom naredili kaj za izboljšanje in ohranjanje svojega zdravja, nam je pomembno, da se naše skupščine udeležijo tudi nosilci javnega in političnega delovanja, strokovnjaki medicinske stroke, predstavniki društev, ki tudi skrbijo za zdravje občanov in seveda vsi tisti, ki z donacijami in drugimi oblikami pomoči soustvarjate pogoje za naše delovanje.

Vabimo Vas, da se nam pridružite na skupščini ŠKK 4. marca 2020 in prosimo za potrditev.

Šaleški koronarni klub
Erika Berlak, predsednica

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 20 april 2020 09:34
Sorodne Novice: Vabljeni na VSESLOVENSKO SREČANJE KORONARNIH DRUŠTEV IN KLUBOV Vabilo na skupščino Šaleškega koronarnega kluba 2023 VABILO NA PREDNOVOLETNO SREČANJE Vabljeni na predavanje "Imejmo radi svoje srce" Vabljeni na predavanje: Ledvice in srce 15. REDNA SKUPŠČINA ŠALEŠKEGA KORONARNEGA KLUBA Vabljeni na pogovor "Koronarni bolniki v času epidemije covid 19" Vabljeni na predavanje "Kaj lahko storimo za svoja prebavila" Vabljeni na predavanje "Kako delujejo cepiva proti Covidu?" Drage članice in člani ŠKK, vabljeni na izlet v Posavje
Skupščina

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

Se želite vključiti v Šaleški koronarni klub in postati naš član?

Dodatne informacije lahko dobite tudi v času uradnih ur
v prostorih Mestne četrti Desni breg na Kersnikovi cesti 1 v Velenju (stolpnica ABANKE)
in sicer VSAK PRVI IN TRETJI TOREK V MESECU od 9. do 11.ure

  Izpolni pristopno izjavo


Šaleški koronarni klub Velenje
Vodnikova cesta 1
SI-3320 Velenje, Slovenija
070 745 835
MOVelenje
Program dela ŠKK Velenje v letu 2023 delno financira Mestna občina Velenje.

maps